Wciągniki linowe

Wciągniki linowe

Wciągniki linowe STAHL CraneSystems – niezawodne, trwałe i niezwykle wydajne rozwiązania

Wciągniki linowe STAHL CraneSystems oferowane są w zakresie udźwigów od 500kg do 125 000kg. Konstrukcja oparta na systemie modułowym gwarantuje opłacalną produkcję oraz uzyskanie najwyższego poziomu jakości. Rozwiązanie to pozwala na dowolne łączenie poszczególnych komponentów wciągnika, przez co umożliwia idealne dopasowanie się do potrzeb klienta.

Wciągniki linowe STAHL CraneSystems charakteryzują się zwartą, solidną konstrukcją, która jest niezwykle łatwa w konserwacji i utrzymaniu. Niezawodność, moc, precyzja wykonania oraz niezwykle długi okres użytkowania sprawiają, że wciągniki linowe STAHL CraneSystems są jednym z najlepszych rozwiązań na rynku urządzeń dźwignicowych.

Wciągarka SH

Standardowe rozwiązanie, dostępne w zakresie udźwigu od 500 do 25 000kg.

Wciągarka ASR 7

Standardowy wciągnik linowy ASR7 charakteryzuje się doskonałym stosunkiem ceny do jakości, kompaktowymi wymiarami oraz dużą wysokością podnoszenia w zakresie udźwigu od 20.000kg do 32.000 kg.

Wciągarki AS 7

Niezwykle solidna, ekonomiczna kompaktowa konstrukcja. Sprawdzone w każdym przemyśle rozwiązanie do udźwigu 80.000kg (do 125 000kg. w wersji z dwoma wciągnikami)

Podwójny wciągnik linowy AS 7 (ZW) Twin

Wciągnik linowy AS 7 (ZW) Twin produkcji Stahla CraneSystem to połączenie dwóch wciągników w jeden mechanizm.

Wciągarki dla stref ATEX

Wciągniki przeciwwybuchowe StahlCrane Systems mają zastosowanie na platformach wiertniczych, instalacjach skraplania gazu (LNG), kopalniach, przemyśle chemiczny – wszędzie tam, gdzie powstają łatwopalne gazy lub pyły wybuchowe.Tagi: Wciągniki linowe, wciągarki linowe, wciągnik linowy, wciągarka linowa
Przewiń na górę