O firmie

COLUMBUS McKINNON Polska Sp. z o.o. jest filią światowego lidera w zakresie techniki urządzeń dźwignicowych – grupy COLUMBUS McKINNON z siedzibą w USA. Grupa Columbus McKINNON prowadzi prace rozwojowe i produkcyjne w wielu krajach na świecie, między innymi w Niemczech i Polsce.

STAHL CraneSystems – nasz partner

STAHL CraneSystems jest jednym z czołowych producentów wciągników oraz komponentów urządzeń dźwignicowych i uznanym na świecie specjalistą w dziedzinie urządzeń dźwignicowych w wykonaniu przeciwwybuchowym.
Nasza kompleksowa oferta produktów nie ma sobie równych na światowym rynku. Produkowane przez nas urządzenia wyznaczają wysokie standardy w dziedzinie innowacji, technologii i jakości. Dlatego są cenione jako wyroby najwyższej klasy.

Firma STAHL CraneSystems cieszy się mocną pozycją na rynku dzięki bogatej wiedzy w dziedzinie rozwiązań systemowych oraz inżynierii. Jeśli produkt standardowy nie spełnia oczekiwań klienta, nasi wysoko wykwalifikowani inżynierowie i technicy, działający w ramach zespołów projektowych, opracują odpowiednie rozwiązanie. Nasze komponenty wciągników i urządzeń dźwignicowych, produkowane seryjnie, zgodnie z najnowszymi standardami, to gwarancja stałej wysokiej jakości.
Do grona klientów firmy STAHL CraneSystems należą najbardziej wymagające i renomowane firmy EPC, producenci maszyn i systemów, producenci dźwigów, a także wyspecjalizowani odbiorcy. Dysponujemy rozbudowaną siecią sprawnie działających filii, oddziałów i partnerów handlowych, dzięki którym jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom wsparcie na całym świecie.

Firma STAHL CraneSystems jest od zawsze otwarta na nowe rozwiązania, przywiązuje dużą wagę do innowacyjności i wysokiej wydajności, nie zapominając o odpowiedzialności społecznej i trosce o środowisko naturalne.

Nasze zobowiązanie

Utrzymując statusu lidera na rynku i nieustanie dążąc do doskonałości, pozostajemy wierni wieloletniej tradycji. Naszą ambicją jest wdrażanie pionierskich rozwiązań, rozwój produktów i doskonalenie ich z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Wszyscy pracownicy firmy STAHL CraneSystems mają wspólny cel, śmiało wybiegają w przyszłość, a świadomość, że są częścią wielkiej historii naszego przedsiębiorstwa, jest dla nich źródłem poczucia dumy i bezpieczeństwa. Renoma, jaką się cieszymy jako doskonała marka i eksperci w dziedzinie zabezpieczania komponentów wciągników i urządzeń dźwignicowych przed wybuchem, jest dla na zobowiązaniem.

Nasz rynek

Wciągniki i komponenty urządzeń dźwignicowych firmy STAHL CraneSystems można spotkać w najbardziej odległych zakątkach globu.

Zostały zaprojektowane przez inżynierów i ekspertów i zbudowane z największą starannością zgodnie z naszymi sprawdzonymi normami jakościowymi. Na całym świecie wiele firm reprezentujących różne gałęzie przemysłu doceniło wyjątkowe bezpieczeństwo i najwyższą jakość doskonałych produktów oferowanych przez STAHL CraneSystems. Globalny zasięg naszych działań prowadzonych za pośrednictwem zagranicznych filii i ponad 100 partnerów handlowych daje naszym klientom pewność, że jesteśmy zawsze w pobliżu ̶ niezależnie od tego, w której części świata wykorzystywane są nasze produkty.


Tagi: Stahl CraneSystems, Stahl Crane Systems, Wciągarki Stahl Crane Systems, Stahl CraneSystem

Przewiń na górę