Komponenty

Komponenty do suwnic

Wciągniki łańcuchowe

Wciągniki łańcuchowe produkcji STAHL CraneSystems to rozwiązania, wyróżniające się kompaktową, zwartą budową, niezawodnością oraz łatwością w utrzymaniu. Żaden inny producent urządzeń dźwignicowych nie może pochwalić się tak szerokim zakresem oferty wciągników łańcuchowych jak STAHL CraneSystems. Oferowane są w zakresie udźwigu od 250kg do 6300 kg, opcjonalnie w wykonaniu przeciwwybuchowym. Modułowa konstrukcja oraz szeroki zakres rozwiązań, daje możliwości zastosowania ich praktycznie w każdej gałęzi przemysłu.

Wciągniki linowe

Wciągniki linowe STAHL CraneSystems oferowane są w zakresie udźwigów od 500kg do 125 000kg. Konstrukcja oparta na systemie modułowym gwarantuje opłacalną produkcję oraz uzyskanie najwyższego poziomu jakości. Rozwiązanie to pozwala na dowolne łączenie poszczególnych komponentów wciągnika, przez co umożliwia idealne dopasowanie się do potrzeb klienta. Wciągniki linowe STAHL CraneSystems charakteryzują się zwartą, solidną konstrukcją, która jest niezwykle łatwa w konserwacji i utrzymaniu. Niezawodność, moc, precyzja wykonania oraz niezwykle długi okres użytkowania sprawiają, że wciągniki linowe STAHL CraneSystems są jednym z najlepszych rozwiązań na rynku urządzeń dźwignicowych.

Podzespoły suwnic

Wysokiej jakości komponenty STAHL CraneSystems ze względu na zastosowaną technikę i pozycję na rynku należą do klasy PREMIUM. Potwierdzają to prefekcyjnie dopasowane i uzgodnione zestawy CraneKits i utrzymywana na stałym wysokim poziomie jakość produktu oraz fachowa obsługa dostępna w razie potrzeby na każdym etapie realizacji projektu. Przewaga techniczna, bezkompromisowy poziom bezpieczeństwa oraz atrakcyjność rynkowa – to cechy jakie najlepiej charakteryzują nazwę STAHL Crane-Systems

Podzespoły dla portów gazowych (LNG)

Technika dźwigowa dla stref zagrożonych wybuchem ma zastosowanie w szeregu technologii stosowanych powszechnie m.in. w przemysłach: spożywczym, chemicznym, petrochemicznym, farmaceutycznym oraz w górnictwie węglowym i energetyce. Ze swoimi wysoko-zaawansowanymi rozwiązaniami STAHL CraneSystems jest liderem światowym w zakresie podnoszenia ładunków w strefach ATEX. Od skonstruowania pierwszych komponentów dźwigowych dla strefy zagrożonej wybuchem w roku 1926 STAHL Cranes System miał istotny udział w kształtowaniu aktualnie obowiązujących standardów rynkowych dla tej grupy urządzeń przemysłowych. W szczególności dzięki własnym badaniom, rozbudowaniu działu rozwoju oraz niezliczonym nowatorskim rozwiązaniom w obszarze techniki dźwigowej i ochrony przed wybuchem. Oferta STAHL CraneSystems obejmuje poza szerokim asortymentem urządzeń również wsparcie techniczne od początkowych uzgodnień przez realizację dostawy do końcowych czynności rejestracyjnych zgodnie z przepisami kraju-siedziby Partnera. Obok dedykowanych norm bezpieczeństwa dla stref zagrożonych wybuchem komponenty dźwigowe STAHL Crane-System są zgodne z europejskimi standardami ATEX. Od roku 2010 produkty STAHL CraneSystems są certyfikowane zgodnie ze międzynarodowym schematem IECEx. Jest to istotne dla uzyskania przewagi rynkowej nad konkurencją w kontaktach z Partnerami spoza terenu UE. Schemat IECEx pomaga przy uzyskiwaniu szerszych narodowych certyfikatów a w wielu krajach świata je zastępuje.

Przewiń na górę