Dźwignice

Dźwignice

Żurawie obrotowe

Lekkie naścienne żurawie obrotowe o zakresie 180°, mocowane do ściany bądź słupa. Słupowe żurawie obrotowe o zakresie 270° oraz 360°. Żurawie stacjonarne mocowane w fundamencie, płycie montażowej lub płycie pośredniej.

Estakady i konstrukcje suwnicowe

Suwnice bramowe oraz stacjonarne konstrukcje suwnicowe. Idealne do zastosowań w przemyśle, warsztatach i serwisach samochodowych. Sprawdź naszą ofertę stacjonarnych konstrukcji suwnicowych.
Suwnice pomostowe

Suwnice pomostowe stosowane są wszędzie tam, gdzie wymagany jest transport ładunku w 3 wymiarach. STAHL CraneSystems zapewnia rozwiązania zarówno dla aplikacji prostych jak i w układach automatycznych. Klasyczne konstrukcje suwnic pomostowych STAHL Cranes-System zapewniają możliwość manipulowania ładunkami między 63kg a 160.000kg. Wiele projektów wymaga zastosowania rozwiązań specjalnych np.: układu wielu suwnic na jednym torowisku, dwa lub więcej wciągników na jednej suwnicy, dostosowanie do pracy na wolnym powietrzu itp. Wiele z tych niestandardowych rozwiązań zostało w ciągu ostatnich 100 lat wynalezionych i sprawdzonych przez firmę STAHL. Prace rozwojowe i innowacyjne są kontynuowane nadal dzięki czemu STAHL CraneSystems stale rozwija zakres oferowanych rozwiązań specjalnych, wspiera swoich partnerów i pozwala na bardziej elastyczne dopasowanie oferowanych urządzeń do oczekiwań Użytkownika. Konstrukcja nośna i uzbrojenie dźwigara są wykonywane przez wykwalifikowany personel Partnera. KraneKits systemu STAHL CraneSystems pozwala na zmianę prostego dźwigara stalowego w wysokiej jakości urządzenie dźwigowe. Czołownice, napędy jazdy, układy sterowania i mechanizmy podnoszenia zmieniają nawet profil 2-teowy w suwnicę pomostową High-Tech.

Lekkie dźwignice podwieszane

System lekki oparty jest na podstawie trzech zoptymalizowanych profilach stalowych i dostępny w zakresie udźwigu od 63kg do 2t. Dzięki specjalnemu, zamkniętemu profilowi i mniejszej konstrukcji nośnej stali, pozwala uzyskać spore oszczędności. Profile i wózki przystosowane są do pracy z wciągnikami łańcuchowymi.

Przewiń na górę