Wciągniki łańcuchowe

Wciągniki łańcuchowe

Wciągniki łańcuchowe – kompaktowe rozwiązanie dla każdej branży.

Wciągniki łańcuchowe produkcji STAHL CraneSystems to rozwiązania, wyróżniające się kompaktową, zwartą budową, niezawodnością oraz łatwością w utrzymaniu.

Żaden inny producent urządzeń dźwignicowych nie może pochwalić się tak szerokim zakresem oferty wciągników łańcuchowych jak STAHL CraneSystems. Oferowane są w zakresie udźwigu od 250kg do 6300 kg, opcjonalnie w wykonaniu przeciwwybuchowym. Modułowa konstrukcja oraz szeroki zakres rozwiązań, daje możliwości zastosowania ich praktycznie w każdej gałęzi przemysłu.

Wciągnik łańcuchowy – zalety
  • Sprawdzony i przetestowany w 50.000 aplikacji
  • Dostępny w sześciu zakresach udźwigu od 250kg do 6300 kg
  • Modułowa konstrukcja, umożliwiająca stworzenie dedykowanych rozwiązań
  • Dostępny w wykonaniu przeciwwybuchowym

ST – Wciągniki łańcuchowe ST (Standard)

Wciągniki łańcuchowe ST od wielu lat wykorzystywane są w tysiącach aplikacji na całym świecie. Szeroka i stale optymalizowana oferta Stahl Crane System dostępna jest w sześciu zakresach udźwigu od 63kg do 6300 kg. Wciągniki łańcuchowe ST produkcji STAHL CraneSystems charakteryzują się niezwykłą wydajnością i niezawodnością.

{Extra} – Krótka zabudowa

Stahl Crane System wyznaczył nowe standardy w branży dźwignicowej, dzięki zastosowaniu wciągnika z wózkiem niskiej zabudowy STK. Specjalna, zwarta konstrukcja, umożliwia uzyskanie maksymalnej wysokości podnoszenia, zwłaszcza w niskich pomieszczeniach.

STD – Wciągniki tandemowe i dłużyzn

Podwójny wciągnik łańcuchowy STD produkcji Stahl CraneSystems został stworzony do transportu długich ładunków, które podnoszone są w dwóch punktach. wciągnik STD gwarantuje synchroniczną pracę obu haków, nawet w sytuacji, gdy obciążenie rozkłada się nierównomiernie. Specjalna konstrukcja z mechanicznie zsynchronizowanymi zejściami łańcucha zapobiega ukosowaniu.

BigBag – Wciągniki dla BigBag

Nowa wersja wciągnika łańcuchowego Big Bag produkcji STAHL CraneSystems została opracowana na bazie podwójnego wciągnika łańcuchowego typu STD Dual. Specjalne rozwiązanie zapewnia swobodny wybór odległości między konstrukcją wciągnika a hakiem. Umożliwia to bezkolizyjne podnoszenie dużych ładunków do najwyższego położenia haka.

Specjalne – Wykonania indywidualne

Jedną za najmocniejszych stron firmy STAHL CraneSystems są rozwiązania niestandardowe. STAHL CraneSystems od 100 lat wyznacza trendy w branży dźwignicowej i systematycznie wprowadza na rynek innowacyjne rozwiązania. 100 letnia wiedza i ogromne doświadczenie pozwalają na opracowanie dedykowanego, indywidualnego rozwiązania nawet dla najbardziej wymagających projektów.

ATEX – Wciągniki dla stref wybuchowych

Firma STAHL CraneSystems jest światowym liderem w zakresie produkcji urządzeń dźwignicowych w wykonaniu przeciwwybuchowym. Ponad 75 lat doświadczenia, własne prace badawcze i projektowe prowadzone wspólnie z Instytutem PTB w Braunsweigu, gwarantują optymalną ochronę przeciwwybuchową, potwierdzoną przez wiele międzynarodowych instytucji.Tagi: wciągarki łańcuchowe, wciągniki łańcuchowe, wciągarka łańcuchowa, wciągnik łańcuchowy
Przewiń na górę